olejek arganowy jak stosowac na twarz

olejek arganowy jak stosowac na twarz

Jak kształt brwi

W Miami wizażystka, wiem, że odpowiednio ukształtowane brwi są ważnym elementem w ogólny wygląd i wyraz twarzy, ponieważ rama twarz i może sprawić, oczy i twarz mniej lub bardziej wyraziste. Z tych kilku prostych wskazówek można osiągnąć idealne brwi. Potrzebne będą następujące;

długi ołówek

Lustro

dobry pęsety

nożyczki

szczotka brwi

Aby ustalić, w jaki sposób kształtować brwi, wziąć ołówek i umieścić go na początku swojego wewnętrznego oka, idąc prosto w pionie. To jest, gdy brwi powinny rozpocząć. Wszelkie włosy wykraczające poza tą linią można tweezed.

olejek arganowy jak stosowac na twarz

Teraz patrząc prosto wziąć ołówek i umieścić go pionowo na zewnątrz tęczówki oka, czyli krawędź ciemnej okręgu otaczającego kolorową część oka. Powinno to być najwyższy punkt brwi lub punktu łuku. Więc opuścić linię włosów nieco grubszy od nasady nosa do łuku i tweeze do podejmowania łuku tak prostej linii, jak to tylko możliwe.

Następnie umieścić ołówkiem na zewnętrznej krawędzi nosa do końca oka. To gdzie się brwi powinny kończyć. Więc tweeze cieńszą linię z wysokim punkcie swojego łuku do tego ostatniego punktu.

Wreszcie wziąć szczoteczkę do brwi i szczotkować brwi ku dołowi. Możesz przyciąć ostrożnie przyciąć wszystkie włosy, które są zbyt długie. Teraz można szczotkować brwi do góry i zrobić to samo, przycinanie wszystkie włosy, które mieszczą się zbytnio nad linią brwi.

Teraz trzeba mieć idealny kształt brwi.

Briseida Lopez

Miami Makeup Artist

Subskrybuj do mojego bloga Miami wizażystka uzyskać więcej makijażu.

W przypadku rezerwacji napisz do mnie na: contact@briseidalopez.com.

– autor artykułu