olejek arganowy jaki kupic forum

olejek arganowy jaki kupic forum Wolne rodniki mogą powodować znaczne szkody w ważnych składników komórkowych i może zmusić komórki do apoptozy (zaprogramowana zamknięty). Zawartość witaminy E w surowym oleju arganowego waha się między 600 a 700 mg / kg tokoferoli.

· sterole, takie jak Schottenol (48%) i Spinasterol (40%) są rzadko spotykane w olejach roślinnych. Są one specyficzne dla rodziny Sapotaceae do którego Moroccan Argan drzewo należy. Sterole poprawić krążenie skórne, powolne starzenie się skóry i chroni przed promieniowaniem UV.

Więcej zastosowań dla mężczyzn niż dla kobiet!

Jako po goleniu:

Częste golenia twarzy ma ostrych efektów na skórze. Stosowanie 1-2 kropli olejku arganowego na wilgotne, świeżo ogoloną skórę przyniesie intensywne nawilżenie i wzmacnia skórę ważnych składników odżywczych. Olej marokański jest również bogaty w przeciwutleniacze przeciwzapalne, że będzie leczył i utrzymują cięć golenia bezpieczne od infekcji, zapobiegając powstawaniu blizn tkankowych.

Jako leczenie porost włosów:

Olej arganowy jest bogate w witaminy F, która jest stosowana do naprawy i tworzenie tkanki w organizmie. To stymuluje wzrost włosów i zmniejsza przerzedzenie włosów. Również, okazały się być skuteczne w leczeniu różnych stanów skóry głowy, które powodują utratę włosów, takich jak łojotokowe zapalenie skóry, łuszczycę i egzemę.

Olej arganowy jest wielkim pełni naturalny substytut produktów do stylizacji obciążonych chemikaliami, alkoholami i zapachów. Te mogą być szczególnie szkodliwe dla ludzi, czy mają predyspozycje do utraty włosów. Ponownie, wielofunkcyjny olej nie tylko zapewniają długotrwałe polerowane stylizacji działa również jako głęboki leczenia włosów i skóry głowy.

– autor artykułu