dzialanie olejku arganowego na wlosy

Jak złożyć paznokcie Prawidłowo

Kształt paznokci wykadrować manicure. Przed rozpoczęciem ich malowanie, ważne jest, aby wiedzieć, jak prawidłowo złożyć. Jest to jedna z podstaw, że każdy DIY manikiurzystka powinien wiedzieć.

Wybierz odpowiedni pilnik

Najbardziej podstawowe, tanie Pilniki są bardziej elastyczne i przyjazne dla paznokci. Żwir na metalowych plików jest często zbyt trudne i może powodować łuszczenie i odpryskiwanie, jeżeli są stosowane prawidłowo. Trzymać się prostej drogerii pliku ściernym, jeśli trzeba chcą plik bez fanaberii lub mają łamliwe paznokcie, będzie to zaoszczędzić pieniądze, też!

Klip paznokcie

Klip paznokcie, jeśli chcesz mieć dużo długości startu. Zostaw kwadratowy krawędź z wystarczającą długość, aby ukształtować je z plikiem.

Wybierz swój kształt paznokci

Istnieje kilka kształtów do wyboru:

Owalny

Plac

Squoval

Okrągły

Szpiczasty / Migdał

Squoval jest jednym z najbardziej popularnych kształtów, ponieważ łączy w sobie elegancję owalu z nowoczesnym wyglądem placu. (W celu bardziej szczegółowego przewodnika po kształtach paznokci, sprawdź ten post.

Jeśli masz szerokie łóżko paznokci, spróbuj squoval. Owalny jest dobre dla krótkich paznokciach niskiej konserwacji i plac uzupełnia wąskie paznokcie.

Należy również pamiętać, projekt manicure chcesz zrobić, gdy jesteś podejmowaniu decyzji o kształcie. Dla każdego kształtu, rozpocznij od boków przed rozpoczęciem pracy w górnym / centrum. Śledź naturalną krzywiznę swoich naskórek jako przewodnika.

Złożyć tylko w jednym kierunku

Zawsze złożyć tylko w jednym kierunku, na swój sposób pracy w kierunku centrum. NIE widział tam iz powrotem z plikiem (bardzo częsty błąd) – powoduje to paznokcie Chip i złamać. Należy uważać, aby nie wnosić zbyt głęboko na krawędziach paznokcia, jak może osłabić ścianę paznokci. Udar mózgu jest od rogu w kierunku środka i powtarzać, aż pojawi się żądany kształt.

Przydatne porady

Należy złożyć tylko paznokcie, gdy są całkowicie suche. Są słabsze i podatne na pękanie, gdy jest mokry.

Nail polskich pomaga chronić w czasie złożenia i zapobiega rozszczepieniu. Jeśli masz jakiekolwiek lewo, jest to dobry pomysł, zanim go usunąć złożyć swoje paznokcie.

File delikatnie pod paznokcie, aby usunąć tkanek miękkich paznokci, które mogą pozostać po złożeniu.

Polerowanie po złożeniu wygładza i nadaje połysk, ale zbyt często polerowanie może uszkodzić paznokci. Polerowanie mniej więcej raz w miesiącu jest zalecany.

– autor artykułu