zalety stosowania olejku arganowego

zalety stosowania olejku arganowego

Maski Miód może wydobyć naturalne piękno

Bardzo mi się podoba w moim herbaty miodu, na kasze i gotowania. Nigdy nawet nie pomyślał, że miód byłoby dobre dla mojej skóry, ale szukaliśmy organicznych produktów do pielęgnacji skóry i pomyślałem, że może miód będzie działać. Okazuje się, że to jest bardzo dobre dla skóry, ponieważ jest to naturalne antybakteryjne, a także jest środek antyseptyczny. Kto wiedział? Z mojego gotowania wiem, że zawiera ona aminokwasy i enzymy, a także musi być dobre dla skóry. Wow, uważam również, że w naturalny sposób leczy trądzik!

Okazało się, że leczy trądzik, ponieważ oczyszcza skórę, ze względu na właściwości bakteriobójcze utrzymuje nic z rosnących na skórze. Antyoksydanty w miodzie wydaje się również do ochrony przed słońcem, więc hura, to jest blok słońce też!

Więc myślę, że naprawdę nie trzeba te wszystkie mikstury i płyny z wszystkich rzeczy nie możemy nawet wymówić gdy istnieją naturalne właściwości anty-aging w miodzie, który jest właśnie w moim kuchni. I mogę nawet zrobić własną maskę miód leczyć trądzik i przebarwienia. Co za okazja.

Dokonywanie Miód Maski

Aby zrobić maskę miód, trzeba zmieszać go z czymś. Dlaczego nie skorzystać z czegoś innego od kuchni jak cytryna, mleko, płatki owsiane lub cokolwiek innego, co może być dobre dla skóry i prawie nic, szczególnie w porównaniu do produktów w sklepach.

zalety stosowania olejku arganowego

Spróbuj tego na rozmiar:

• Połącz trochę surowego miodu z kilkoma kroplami lawendy i umieścić na skórze przez około 15 minut

• Dla skóry wrażliwej: trochę (łyżka) surowego miodu, pół banana, Al filiżanki gotowanych płatków owsianych z mlekiem i jajkiem, aby utworzyć pastę

• Na trądzik: 2 łyżki miodu, 2 łyżki mleka, 1 łyżka jogurtu, cytryny i wody do postaci pasty i pozostawić aż wyschnie

• Kolejny na trądzik: miód i kilka kropli olejku z drzewa herbacianego

– autor artykułu