olejek arganowy po keratynowym prostowaniu

olejek arganowy po keratynowym prostowaniu

Butt rozszerzenia i pośladków ‚głęboko zakorzenione Znaczenie w Primal pożądania i seksualnych Przyciągania

W ostatnich latach nacisk przesunął się od powiększania piersi z rozszerzeniem doczołowego jako zabieg kosmetyczny wyboru dla pięknego ciała. No, oczywiście, dziarski piersi są wciąż pożądane cele, ale tak są dziarski niedopałki w ogólnym schemacie piękna i, w konsekwencji, przyciągania seksualnego. Co wtedy robi perkier, kształtne i pełniejsze grę butt przyciągania między płciami?

Symbolem płodności

Społeczeństwo przypisuje różne symbolizmu do pośladków tak bardzo, że największe mięśnie w organizmie nie są reprezentowane przez co są one – dwie zaokrąglone mięśnie, które umożliwiają człowiekowi podjąć odciążyć nogi podczas siedzenia. Z takimi reprezentacjami się szereg pojęć z każdym oznaczający obrazy z cielesny do wulgarnych. Kilka z tych terminów dla pośladki są booty (nielegalnych przyjemności udziałem seks), Tush (mały i zgrabny tyłeczek) Fanny (decasualization z kolbą) oraz krzyżowa (okrągłe i mięsiste spoiny), między innymi.

Oczywiście, wszystkie procedury rozszerzenia butt tym stosowania kremu akcesorium tyłek są przeznaczone do celów seksualnych. Jest tak, ponieważ pert okrągłe i pełne dno widoczne są dwa sposoby przez zarówno dla mężczyzn i kobiet:

Pośladki są odpowiednikiem piersi aczkolwiek na tylnej części ciała. Tak więc kobiety z okrągłym dnem, takich jak Jennifer Lopez są postrzegane jako pożądane, nawet jeśli ich piersi są stosunkowo niewielkie w porównaniu z takimi jak Pamela Anderson. Dodaj słowami jak „Shake your booty” i masz coraz więcej kobiet patrząc w procedurach dotyczących rozszerzenia doczołowych poszerzyć swoje spodnie.

Pośladki reprezentują płodność w szczególności i przetrwanie gatunku w ogóle, koncepcji, która ma silne korzenie w społeczeństwach pierwotnych.

– autor artykułu